Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Koła Łowieckie

Prezes – Sławomir Nowinski
Łowczy – Henryk Stolarek
Podłowczy – Marcin Gontarczyk
Podłowczy – Tomasz Nowiński
Skarbnik – Ireneusz Ławniczak
Sekretarz – Włodzimierz Derlinski

KŁ Nr 1 „Puszcza”, 62-510 Konin, ul. Wyszyńskiego 13/35

271

Prezes- Przemysław Szustakowski
Łowczy – po.Henryk Głowacki
Skarbnik – Jacek Zimny
Sekretarz-Henryk Głowacki

KŁ Nr 2 „Ryś” Krzymów

62-513 Krzymów, Borowo 17

270

Prezes-Bogdan Kałowski
Łowczy – Janusz Gołąb
Podłowczy – Tadeusz Machajewski
Skarbnik- Witold Bratkowski
Sekretarz – Eugeniusz Gauza 

KŁ Nr 3 „Puszcza Pyzderska”

62-310 Pyzdry, ul. Kilińskiego 51

308

Prezes-Ireneusz Wojciechowski
Łowczy-Michał Ziółkowski
Skarbnik- Mirosław Ruta
Sekretarz Janusz Nawrotek

KŁ Nr 4 „Knieja” Orchowo
88-320 Strzelno, Miradz 14/1

280

Prezes – Mirosław Lewandowski
Łowczy – Marcin Lewandowski
Skarbnik – Andrzej Sztanga
Sekretarz – Szymon Kozłowski

KŁ Nr 5 „Lis” Sompolno

260,0261

Prezes –  Maciej Zając
Łowczy – Stanisław Zając
Skarbnik – Antoni Banasiak
Sekretarz – Adam Marciniak

KŁ Nr 6 „Ryś” Barłogi, 62-640 Grzegorzew, Kiełczewek 12

241, 243

Prezes- Bogusław Potyralski
Łowczy – Andrzej Kaniewski
Skarbnik – Marek Olejnicki
Sekretarz – Włodzimierz Marszałek

KŁ Nr 7 „Jeleń” Koło, 62-600 Koło, ul. Spóldzielców 11

238, 242

Prezes – Krzysztof Mysiński
W-ce Prezes – Wojciech Jabłoński
Łowczy – Stanisław Gralak
Podłowczy-Janusz Cisek
Skarbnik – Piotr Komodziński
Sekretarz – Tomasz Zawadzki

KŁ Nr 8 „Daniel” Koło, 62-660 Dąbie, Ladorudz 8

246, 248, 249

Prezes – Michał Owczarek
Łowczy – Zdzisław Adamczyk
Skarbnik – Edward Król
Sekretarz – Jerzy Wilkowski

KŁ Nr 9 „Szarak” Słupca,       
62-400 Słupca, ul.Powst.Wlkp.32

285, 289

Prezes – Daniel Dominiak
Mariusz Wojtasik
Henryk Chudziński
Janusz Lewandowski

KŁ Nr 10 „Gopło” Skulsk, 
62-586 Rzgów, Bożatki 22 A

253, 258

Prezes – Jan Szmidt
Łowczy – Krzysztof Mądry
Podłowczy- Tomasz Stasiak
Skarbnik – Grzegorz Kochaniecki
Sekretarz – Krzysztof Szadkowski

KŁ Nr 11 „Cyranka” Konin, 
62-561 Ślesin, Biskupie 11

257, 262

Prezes- Jacek Musiał
Podłowczy – Ryszard Medycki
Skarbnik – Zbigniew Medycki
Sekretarz – Paweł Marciniak

KŁ Nr 12 „Jeleń” Zaryń,
62-619 Sadlno, Kryszkowice 32

250

Prezes – Jan Nowak
Łowczy – Sławomir Idzik
Skarbnik – Józef Buda
Sekretarz – Kamil Miętkiewicz

KŁ Nr 13 „Szarak” Dobra,
62-700 Turek, ul. Polna 1 A

86 – ZO Sieradz, 

377

Prezes – Andrzej Michalski
Łowczy – Eugeniusz Chmielewski
Skarbnik – Zygmunt Sulej

KŁ Nr 14 „Tur” Turek,
62-720 Brudzew
Bratuszyn 35 A

374

Prezes – Marian Marczewski
Łowczy – Radosław Grzelewski
Podłowczy – Andrzej Wróbel
Skarbnik – Tomasz Małolepszy
Sekretarz – Andrzej Pilarczyk

KŁ Nr 15 „Sokół” Tuliszków
62-700 Turek
Ul. Spółdzielców 20/14

367

371

Prezes – Łukasz Rozpendowski
Łowczy – Tomasz Sikora
Skarbnik – Sylwia Rempińska
Sekretarz-Maciej Ruciński

KŁ Nr 16 „Gegawa” Zagórów,
62-410 Zagórów
Drzewce 73

306

Prezes – Marek Niedzielski
Łowczy-Grzegorz Nowacki
Podłowczy-Karol Staszak
Skarbnik – Ewa Walczak
Sekretarz – Ewa Walczak

KŁ Nr 17 „Orion” Kramsk
62-510 Wola Podłężna
Ul. Rudzicka 13 „A”

265

266

 

Prezes – Bogdan Dobrychłop
Łowczy – Stanisław Ziemniarski
Skarbnik – Jacek Michalski
Sekretarz – Tomasz Maciński

KŁ Nr 18 „Sokół” Kazimierz Biskupi
62-530 Kazimierz Biskupi
Ul. Górnicza 2 A

264

Prezes – Radzisław Kozłowski
Łowczy – Mariusz Koralewski
Skarbnik – Alfred Budner
Sekretarz Andrzej Łasowski

KŁ Nr 19 „Słonka” Konin
62-571 Stare Miasto
Ul.Olchowa 25

272

274

Prezes – Franciszek Gwiazda
Łowczy – Robert Gwiazda
Skarbnik – Dariusz Ciepły
Sekretarz – Arkadiusz Jastrzębski

KŁ Nr 20 „Tumak” Strzałkowo
62-300 Września 
Ul.Wrocławska 21

286

Prezes – Marek Tyrański
Łowczy – Jerzy Pulcer
Podłowczy-Michał Rybacki
Skarbnik – Grzegorz Kukulski
Sekretarz -Jakub Rybacki

KŁ Nr 21 „Drop” Kazimierz Biskupi
62-500 Konin
Ul.Nadbrzezna 1

263

269

Prezes – Piotr Nuszkiewicz
Łowczy – Ryszard Cieślak
Skarbnik – Stefan Drop
Sekretarz – Roman Drewniacki

KŁ Nr 22 „Żubr” Rychwał
62-570 Rychwał
Ul. Sportowa 3

276

Prezes – Marcin Konat
Łowczy –Henryk Lewandowski 
Skarbnik – Adam Żabierek
Sekretarz – Ryszard Nowicki

KŁ Nr 23 „Knieja” Konin
62-563 Licheń Stary
Grąblin 2

267

268

Prezes – Marian Czernielewski
Łowczy – Zbigniew Boczek
Skarbnik – Tomasz Urban
Sekretarz -Mirosław Woźniak

KŁ Nr 24 „Venator” Przykona
62-510 Konin
Ul.Wiechowicza 1/19

372

373

Prezes – Mirosław Dereszewski
Łowczy – Krzysztof Pocztarek
Skarbnik – Marcin Winiarski
Sekretarz -Sergiusz Jaroński

KŁ Nr 25 „Leśnik” Turek
62-513 Krzymów
Ul.Wrzosowa 35

370

375

Prezes – Wacław Bednarek
Łowczy – Ireneusz Jestratjew
Skarbnik – Józef Sikorski
Sekretarz -Jerzy Kolański

KŁ Nr 26 „Sokół” Dobra
62-700 Turek
Ul.Armii Krajowej 34 „A”

368

514

Prezes – Jacek Budkiewicz
Łowczy – Adam Kłoszewski
Skarbnik – Marek Matuszak
Sekretarz -Michał Marszałek

KŁ Nr 27 „Rosochacz” Kleczew
62-400 Słupca
Wierzbno 35

254

Prezes – Leszek Rutowski
Łowczy – Stefan Jaworski
Skarbnik – Robert Kowalewski
Sekretarz -Błażej Roszkiewicz

KŁ Nr 28 „Kuropatwa” Babiak
62-650 Klodawa
Ul.K.S.Wyszyńskiego 

233

Prezes – Grzegorz Karolak
Łowczy – Stanisław Gil
Skarbnik – Jerzy Ogłaza
Sekretarz -Piotr Ogłaza

KŁ Nr 29 „Przepiórka” Turek
62-700 Turek
Ul. Kaliska 76

379

Prezes – Kazimierz Lebioda
Łowczy – Andrzej Jarlaczyński
Skarbnik – Daniel Szymkowiak 
Sekretarz -Marcin Przybylak

KŁ Nr 30 „Hubertus” Konin
6
2-510 Konin
Ul. Okólna 25 „D”/1

251

Prezes – Krzysztof Pokrant
Łowczy – Zbigniew Gościmski
Skarbnik – Jarosław Jeske 
Sekretarz -Leszek Gościmski

KŁ Nr 31 „Cyranka” Słupca
62-400 Słupca
Ul. Jeziorna 116

287

Prezes – Waldemar Cierniak
Łowczy – Ryszard Sokół
Skarbnik – Błażej Czerniak 
Sekretarz -Leszek Błażejewski

KŁ Nr 32 „Leśnik” Grodziec
62-580 Grodziec
Ul. Lesna 11 „A”

278

Prezes – Zbigniew Brożek
Łowczy – Sławomir Kropidłowski
Skarbnik – Dariusz Grzelak
Sekretarz -Agnieszka Milewska – Polewska

KŁ Nr 33 „Diana” Turek
62-700 Turek
Oś. Wyzwolenia 9/91

366

369

Prezes – Marta Cieślak
Łowczy – Zenon Wlekliński
Podlowczy-Janusz Komorowski
Skarbnik – Andrzej Kwiecień
Sekretarz -Leszek Chudziński

KŁ Nr 34 „Knieja” Rogal
62-410 Zagórów
Imielno 72

294