Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Komisje problemowe

LPNazwisko i Imię | Funkcja
1KOL. PAWEŁ DZIKOWSKI – przewodniczący
2KOL. TADEUSZ JANKOWSKI – członek
3KOL. RYSZARD KNAPKIEWICZ- członek
4KOL. JAN MAŁACHOWSKI – członek
5KOL. ZBIGNIEW BROŻEK – członek
6KOL. ANTONI PERKOWSKI – członek
7KOL. TOMASZ NENEMAN – członek
8KOL. JAROSŁAW KLIMKOWSKI – członek
LPNazwisko i Imię | Funkcja
1KOL. RENATA PRZYBYLSKA – przewodnicząca
2KOL. ANDRZEJ KAPUŚCIŃSKI – członek
3KOL. MIROSŁAW DERESZEWSKI – członek
4KOL. MONIKA KWAŚNA – członek
5KOL. MATEUSZ MOSZCZYŃSKI – członek
6KOL. KRZYSZTOF POKRANT – członek
7KOL. BOGUMIŁ TYCZ – członek
LPNazwisko i Imię | Funkcja
1KOL. MIROSŁAW MIKOŁAJCZYK – przewodniczący
2KOL. JAN NOWAK – członek
3KOL. BOGUSŁAW POTYRALSKI – członek
4KOL. ZBIGNIEW BOCZEK – członek
5KOL. MARCIN KONAT – członek
LPNazwisko i Imię | Funkcja
1KOL. BERNARD RUX
2KOL. BRONISŁAW ROWECKI
3KOL. JAROSŁAW KLIMKOWSKI
4PAN JAN PAULIŃSKI- IZBY ROLNICZE
5PAN SZYMON CZERWIŃSKI STRAOSTWO KOLSKIE
6PANI MAŁGORZATA MODRZEJEWSKA STAROSTWO SŁUPCA
LP Nazwisko i Imię Koło Łowieckie
1 Chęciński Sylwester 7 ‘ Jeleń ‘ Koło
2 Stan Wojciech Niestowarzysz.
3 Szczepanek Marta Niestowarzysz.
4 Czapla Piotr 30 „Hubertus” Konin
5 Michalski Mariusz Hubert 19 ‘ Słonka ‘ Konin
6 Jaroszewski  Alfred 17 „ Orion” Kramsk

Komisja Strzelecka

Lp.

Nazwisko i imię

Nr KŁ

1

Dzikowski Paweł

16 „ Gęgawa „ Uniejów

2

Jankowski Tadeusz

Niestowarzyszony

3

Małachowski Jan

26 „ Sokół „  Dobra

4

Perkowski Antoni

7 „ Jeleń „ Koło 

5

Knapkiewicz Ryszard

1 „ Puszcza „  Konin

6

Klimkowski Jarosław

Literatów Polskich Warszawa

7

Neneman Tomasz

13 „Szarak” Dobra

8

Brożek Zbigniew

33”Diana” Turek

 

Komisja Kynologiczna

Lp.

Nazwisko i imię

Nr KŁ

1

Chęciński Sylwester

7 ‘ Jeleń ‘ Koło
sylwesterchecinski@op.pl

2

Stan Wojciech

Niestowarzysz.

3

Szczepanek  Marta  

Niestowarzyszona

4

Czapla Piotr    

30 „Hubertus” Konin

5

Wykner Tomasz

 

6

Michalski Mariusz Hubert

19 ‘ Słonka ‘ Konin

7

Jaroszewski  Alfred

17 „ Orion” Kramsk

 

Komisja Promocji Kultury Łowieckiej

LPNazwisko i imię
1.Walczak-Przybylska Renata7 „ Jeleń „ Koło
2.Kwaśna Monika JózefaLiteratów Polskich Warszawa
3.Dereszewski Mirosław11”Cyranka” Ślesin
4.Kapuściński Andrzej Michał23”Knieja” Konin
5.Moszczyński Mateusz Władysław33 „Diana” Turek
6.Pokrant Krzysztof31 „Cyranka” Słupca
7.Tycz Bogumił Stanisław11 „Cyranka” Ślesin